poniedziałek, 28 kwietnia 2014

"A to już nie moja wina, że ten świat jest tak cudownie pojebany, iż można zwariować, popełnić samobójstwo lub umrzeć ze śmiechu. "


 TU MNIE ZŁAPIECIE:
INSTAGRAM: http://instagram.com/wrozkakarolina
TUMBLR: bufotenina.tumblr.com 
PHOTOBLOG: http://www.photoblog.pl/swaggie97

WEHEARTIT: http://weheartit.com/SwaggieBitch97

7 komentarzy:

 1. śliczne zdjęcia! pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się dokładnie tak samo... jakieś cztery lata temu, kiedy to założyłam swojego pierwszego bloga, by móc wyrzucać z siebie wszystkie te pojebane emocje, bo samo wypalanie setek petów nie wystarczało ;) Usunęłam już tamtego bloga i założyłam nowego, stwierdziłam, że to trochę nie wypada pozwalać egzystować postom o chujowym życiu, depresji i nieudanym seksie, bo takie też się znalazły. Super sprawa, że u Ciebie też się ułożyło, choć wiecznie dobrze i tak przecież nie może być, bo wtedy tego otóż dobra byśmy nawet nie zauważyły.

  +Jesteś może zainteresowana wzajemną obserwacją blogów?
  Zapraszam: adaszwarc.blogspot.com
  Pozdrawiam Cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznotka z Cb.. XDD

  http://szajbuuska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pełna kultura, kultura chamstwa, prostactwa, popisywania się, Im więcej inwektywów tym większa gwiazda neta, ręce opadają, jakie teraz młode pokolenia są. Tym bardziej dziewczyny, coraz bardziej chamskie i wulgarne, gorsze od chłopaków. Ale to wina bezstresowego wychowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie widzę tu żadnych obraz, obelg co do inwektywów. Nie widzę w moim poście również chamstwa czy popisywania się. Nie pozdrawiam, żegnam ANONIMIE.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne zdjęcia :)

  Obserwuję i liczę na rewanż.

  http://stay-forget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń